Hydraulik Wrocław 24h

Usuwamy awarie hydrauliczne. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt z hydraulikiem dyżurującym: tel. 692 868 401. Dostępność 24h.


Najczęściej wykonywane usługi hydrauliczne w niespodziewanych wypadkach:
czyszczenie kanalizacji, udrażnianie rur/ przepychanie rur, naprawa pękniętych rur, naprawa cieknącego kranu, naprawa centralnego ogrzewania, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, udrażnianie zatkanego zlewu, wymiana zaworów, odpowietrzanie instalacji CO, wymiana wodomierzy, wymiana baterii.


Usuwamy drobne usterki i poważne awarie hydrauliczne zwracając uwagę na ich przyczynę. Wymaga to analitycznego myślenia i dużego doświadczenia, aby postawić trafną diagnozę i zlikwidować problem u źródła.

Szukasz hydraulika, który udzieli Ci fachowej porady? Odpowiemy na Twoje pytania. Tymczasem możesz sięgnąć informacji w zakładce Porady, jeśli chcesz w przyszłości uniknąć awarii hydraulicznych.

Pogotowie Hydrauliczne Wrocław 24h

 • Solidnie

  Wykonane przez nas usługi hydrauliczne we Wrocławiu to solidna praca. Dlatego często jesteśmy wzywani do naprawy centralnego ogrzewania, montowania instalacji sanitarnych i instalowania ogrzewania podłogowego.
 • Czysto

  Szukasz hydraulika, który pozostawi po sobie porządek? Dobrze, że tu jesteś: nasi pracownicy kończą zleconą pracę i sprzątają powstały bałagan. Dbamy o przestrzeń Twojego domu.
 • Sprawnie

  Udrażnianie rur, zatkany zlew kuchenny, wymiana zaworów czy odpowietrzanie instalacji CO to typowe przypadki, które wymagają sprawnej naprawy. Dzięki nowemu sprzętowi i dostępie do szerokiej gamy części zamiennych - potrafimy to zrobić.
 • Dobrze

  Cieszymy się dobrymi opiniami klientów. Zadowolenie z wykonywanych przez nas usług spodowane jest dobrym standardem naszej pracy. Dziękujemy!