Montaż arumatury łazienkowej

Wykonujemy estetyczny montaż biały, czyli:
– montaż kabin prysznicowych Wrocław
– montaż term
– montaż bidetu
– montaż umywalek
– montaż zlewów
– podłączenie muszli WC
– montaż pisuaru
– montaż bidetu
– montaż panelu prysznicowego

Prace rozpoczynamy, gdy pomieszczenie jest już wykończone (położone płytki, pomalowane ściany itd.). Montaż wykonujemy estetycznie i poprawnie (np. należy wziąć pod uwagę osoby, które będą korzystać z armatury).

Przed zakupem armatury dobrze jest najpierw skontaktować się z fachowcem, który doradzi jakie produkty najlepiej wybrać.

Oprócz montażu armatury łazienkowej oferujemy także naprawę:
– naprawa kranów
– naprawa umywalek, zlewów
– naprawa kabin prysznicowych
– naprawa spłuczek itp.

Więcej w zakładce Oferta.
Hydraulicy Wrocław

 • Solidnie

  Wykonane przez nas usługi hydrauliczne we Wrocławiu to solidna praca. Dlatego często jesteśmy wzywani do naprawy centralnego ogrzewania, montowania instalacji sanitarnych i instalowania ogrzewania podłogowego.
 • Czysto

  Szukasz hydraulika, który pozostawi po sobie porządek? Dobrze, że tu jesteś: nasi pracownicy kończą zleconą pracę i sprzątają powstały bałagan. Dbamy o przestrzeń Twojego domu.
 • Sprawnie

  Udrażnianie rur, zatkany zlew kuchenny, wymiana zaworów czy odpowietrzanie instalacji CO to typowe przypadki, które wymagają sprawnej naprawy. Dzięki nowemu sprzętowi i dostępie do szerokiej gamy części zamiennych - potrafimy to zrobić.
 • Dobrze

  Cieszymy się dobrymi opiniami klientów. Zadowolenie z wykonywanych przez nas usług spodowane jest dobrym standardem naszej pracy. Dziękujemy!