Instalacje sanitarne

Nasza firma oferuje szeroki zakres wykonywanych usług z zakresu instalacji sanitarnych.

Usługi wykonywane z zakresu instalacji grzewczych, montaż i wymiana:
instalacja grzejników, instalacja kotłów na paliwo stałe, instalacja kotłów na paliwo ciekłe i gazowe, instalacja zasobników na paliwo stałe z podajnikiem, instalacja pomp ciepłowniczych, instalacja kolektorów słonecznych, kompleksowa instalacja centralnego ogrzewania, instalacja ogrzewania podłogowego, zawory, dobór technik grzewczych.

Usługi wykonywane z zakresu instalacji grzewczych, serwis i naprawa:
grzejniki, kotły na paliwo stałe, kotły na paliwo ciekłe i gazowe, zasobniki na paliwo stałe z podajnikiem, pompy ciepłownicze, kolektory słoneczne, ogrzewanie podłogowe, zawory, odpowietrzanie grzejników.

Usługi wykonywane z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych montaż i wymiana:
umywalek, term, bidetu, zlewów, ubikacji, pisuaru, paneli prysznicowych

Usługi wykonywane z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych serwis i naprawa:
czyszczenie kanalizacji, naprawa pękniętych rur, naprawa cieknącego kranu, naprawa spłuczek i kranów, naprawa umywalek, zlewów i kabin prysznicowych.

Więcej w zakładce Oferta, Pogotowie hydrauliczne, Pogotowie kanalizacyjne, Centralne ogrzewanie.

Szukasz hydraulika, który pomoże Ci w wyborze odpowiednich materiałów do instalacji sanitarnych? Możesz skorzystać z porad naszego hydraulika. Skontaktuj się i zadzwoń pod numer telefonu: 692 868 401!
Hydraulicy Wrocław

 • Solidnie

  Wykonane przez nas usługi hydrauliczne we Wrocławiu to solidna praca. Dlatego często jesteśmy wzywani do naprawy centralnego ogrzewania, montowania instalacji sanitarnych i instalowania ogrzewania podłogowego.
 • Czysto

  Szukasz hydraulika, który pozostawi po sobie porządek? Dobrze, że tu jesteś: nasi pracownicy kończą zleconą pracę i sprzątają powstały bałagan. Dbamy o przestrzeń Twojego domu.
 • Sprawnie

  Udrażnianie rur, zatkany zlew kuchenny, wymiana zaworów czy odpowietrzanie instalacji CO to typowe przypadki, które wymagają sprawnej naprawy. Dzięki nowemu sprzętowi i dostępie do szerokiej gamy części zamiennych - potrafimy to zrobić.
 • Dobrze

  Cieszymy się dobrymi opiniami klientów. Zadowolenie z wykonywanych przez nas usług spodowane jest dobrym standardem naszej pracy. Dziękujemy!